Domeček u pěti Myšiček
Pages
(Přesunout do…)
▼
neděle 18. března 2012
Vyjížďka na kole a oslava narozek Vojty
Dneska je opět krásný den,tak hned po obědě vyrážíme na Poodří okouknout sněženky. Po 16 hodině pak přišla babička popřát Vojtovi a dodatečně Katce k narozeninám ;o)
Žádné komentáře:
Okomentovat
‹
›
Domovská stránka
Zobrazit verzi pro web
Žádné komentáře:
Okomentovat