Domeček u pěti Myšiček
Pages
(Přesunout do…)
▼
pondělí 23. dubna 2012
Krásný měsíc nad Ostravou svítil, jen to na té fotce moc vidět nejde ;o(
Jinak přeji všem Vojtíkům krásný svátek, hodně zdraví, štěstí a splnění tajných přání ;o)
Žádné komentáře:
Okomentovat
‹
›
Domovská stránka
Zobrazit verzi pro web
Žádné komentáře:
Okomentovat